Ömür Gedik’in pantolon fermuarı neden açık?

9310
0
PAYLAŞ

Ömür Gedik’i severim, röportajlarını da beğenirim. Hürriyet’in Pazar eklerinde yaptığı röportajlarda da gittikçe geliştiriyor kendisini. Her geçen gün üstüne bir şeyler ekliyor röportajlarında.
Ömür bu röportajlarında en çok kendi fotoğraflarıyla eleştirildi. Kimi zaman röportaj yaptığı kişinin önüne geçtiği söylendi, kimi zamanda fotoğrafın niteliği eleştirildi. Verdiği seksi pozlar ön plana çıktı. Bu durum gazetecilik açısında elbette tartışılır. Fakat ben başka bir noktaya dikkat çekeceğim.
Geçtiğimiz Pazar günü (23 Ağustos 2015) konuğu, Survivor ünlüsü Turabi’ydi. Güzel bir röportaj olmuş.
Ömür bu röportajda da fotoğraflarıyla ön planda. Tüm güzelliğini sergilemiş. Kelebek’in birinci sayfasında anons edilen fotoğrafta üstünde kısa bir büstiyer, altında turuncucu bir kot. Güzel vücutlu röportajcı Ömür Gedik, güzel vücutlu konuğu Turabi’ye yaslanmış. İlgi çekici bir fotoğraf.
Fakat dikkatimi çeken Ömür’ün pantolnun fermuarı. Nedense pantolonunun fermuarı açık. İlginç. Hani o dar pantolon alelacele giyinmiş ve bir anda sokağa fırlanmış gibi. Röportajı okumak için sayfaları çevirdim. İç sayfada da iki fotoğraf var. Biri Turabi’nin artistik bir fotoğrafı. Diğeri ise Turabi ile Ömür Gedik ile yan yana.
Ömür ikinci fotoğraf için pantolonunu değiştirmiş. Üstündeki büstiyer aynı ama klasik bir kot altında. Bu da güzel bir fotoğraf. Fakat burada da dikkatimi çeken yine Ömür’ün pantolonunu. Bu karede de fermuar açık. Unutulmuş desem, mümkün değil. Ömür pantolonunun fermuarın bilerek açık bırakmış. Öyle ki siyah iç çamaşırı da gözüküyor. Hayır yani ilgi çekici fotoğraf gayretini anlıyorum. Ömür’ün kendisi de bir ünlü olarak önde olma ya da ilgi çekme kaygısını da tahmin edebiliyorum. Fakat düğmeleri, fermuarı açık bırakılan pantolonu anlayamıyorum.
İster istemez aklıma takılıyor. Acaba Ömür Gedik neden pantolonunun düğmelerini-fermuarı açık bırakıyor. Yeni bir tarz mı? Dikkat çekme kaygısı mı? Sosyal medyada falan konuşulma derdi mi? Ben anlayamadım.
Sahi Ömür, pantolonunun fermuarı gerçekten neden açık?